Fotobudka na wesele oraz inną imprezę - Fotobuda.pl
14840
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14840,theme-css/..,nouveau-core-1.0.5,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive

FOTOBUDKA NA WESELE

Fotobudka na Wesele

To przede wszystkim dobry pomysł na zabawę.

Tego dnia zaprasza się specjalnych gości, organizuje pokazy sztucznych ogni czy wymyśla nietypowe zabawy. Tymczasem jest o wiele prostszy sposób na zapewnienie gościom fajnej zabawy z której będą mieli ciekawą pamiątkę. Fotobudka na wesele to doskonałe rozwiązanie, które na dodatek potrafi dać niezwykłe efekty. To nie tylko zabawny automat, w którym można sobie zrobić zdjęcie z dawno niewidzianym członkiem rodziny, którego spotkaliśmy na weselu. Luźna atmosfera, zakrapiana alkoholem, sprzyja wygłupom. Takie zdjęcia, zrobione w momencie gdy impreza weselna jest już dobrze rozkręcona, to niezwykła pamiątka dla każdego kto skorzysta z fotobudki.

W pakiecie otrzymujecie :

Indywidaulaną szate graficzną wydruków

Grafika oraz tekst na wydrukach z fotobudki podczas wesela, jest  dostosowany do Waszego życzenia. Mamy przygotowane propozycje układu graficznego w różnych kombinacjach, do których możemy dodać Wasze imiona, datę ślubu lub jakiś motyw graficzny który towarzyszy Wam podczas tego dnia. Jeśli chcecie to możemy również spersonalizować wydruk według Waszego pomysłu.

Wybór tła fotograficznego

Sami decydujecie na jakim tle fotograficznym Wasi goście będą pozować podczas wykonywania zdjęć przez fotobudkę na Weselu. Do wyboru macie kilka naszych wzorów, a jeśli nasze propozycję nie przypadną Wam do gustu, to za dodatkową opłatą stworzymy oraz wydrukujemy tło według Waszego życzenia.

Profesjonalizm i doświadczenie

To to co nas wyróżnia. Mamy za sobą zrealizowanych mnóstwo imprez.

montaż oraz demontaż

Dbamy o to aby montaż oraz demontaż budki był przeprowadzony dyskretnie tak aby nie zakłucać przebiegu imprezy.

obsługa Animatora

Podczas pracy budki nad całością zawsze czuwa animator, który służy pomocą oraz zachęca Was do szalonej zabawy.

gadżety

Dostajecie do dyspozycji różne gadżety takie jak wąsy, okulary, kapelusze oraz wiele innych śmiesznych rzeczy, które urozmaicą Wasze zdjęcia.

bez ograniczeń

Podczas imprezy robisz zdjęcia tyle razy ile chcesz, gdyż ich liczba jest nieograniczona w zamówionym czasie danego pakietu.

Dodatkowo oferujemy

księga gości z fotobudką

Wyjątkową księgę gości

Jest to specjalnie zaprojektowany oraz ręcznie wykonany album, którego zawartość tworzą Wasi goście. Podczas wesela fotobudka może drukować dwa identyczne paski zdjęć, gdzie jeden zbierają oni ze sobą, a drugi wklejają do albumu wpisując obok życzenia. Dzięki temu zyskujecie niesamowitą pamiątkę na lata.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY LUB MASZ PYTANIA ? SKONTAKTUJ SIĘ  Z NAMI LUB SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ CENOWĄ.

Jeśli szukasz fotografa ślubnego,
to zajrzyj tutaj aby dowiedzieć się więcej

i pamiętaj, łącząc usługi zyskujesz