Fotobudka na Event lub imprezę firmową - Fotobuda.pl
17234
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-17234,theme-css/..,nouveau-core-1.0.5,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive

FOTOBUDKA NA EVENT

Fotobudka na Event lub imprezę firmową, to nie tylko ciekawa atrakcja podczas wydarzenia, ale również doskonałe narzędzie marketingowe dla firm. Na Twoje życzenie cała powierzchnia fotobudki może stać się słupem reklamowym. Dodatkowo dzięki umieszczeniu na wydrukach logo firmy, każdy zapamięta kto był jej organizatorem. Z fotobudą wyróżnisz się na tle konkurencji, oraz zyskasz wśród uczestników imprezy, którzy podczas wspólnych zdjęć będą w stanie lepiej się zintegrować.

Fotobudka na Event dostosuje się do Twojej imprezy firmowej

Dopasowanie pod event szaty graficznej wydruków.

Tekst oraz grafika na wydrukach z fotobudki, jest dostosowana zgodnie z życzeniem. Przygotujemy propozycję zawierające logo Twojej firmy, dane kontaktowe lub grafikę nawiązująca do charakteru imprezy.

Dopasowane pod imprezę menu budki

Layout menu, czyli obrazy wyświetlane przez fotobudkę podczas jej pracy, możemy dostosować kolorystycznie do charakteru Twojego wydarzenia, projektując odpowiednie grafiki wzbogacone o logotyp, dane kontaktowe lub jakieś hasło reklamowe Twojej firmy.

fotobudka na event

Branding Fotobudki

Powierzchnia fotobudki może być idealnie wykorzystana jako słup reklamowy. Na całej jej powierzchni lub tylko na niektórych elementach, istnieje możliwość umieszczenia identyfikacji graficznej Twojej firmy.

Możliwość wyboru tła lub indywidualny jego projekt i wydruk.

Możecie wybrać tło fotograficzne jakie posiadamy w swojej ofercie, na którym uczestnicy eventu będą pozować podczas robienia zdjęć przez fotobudkę, lub jeśli nie znaleźliście odpowiedniego wzoru, to za dodatkową opłatą zaprojektujemy oraz stworzymy tło specjalnie dla Was pod potrzeby danego wydarzenia.

Wyróżnia nas doświadczenie i profesjonalizm

montaż oraz demontaż

Dbamy o to aby montaż oraz demontaż budki był przeprowadzony dyskretnie tak aby nie zakłócać przebiegu imprezy.

obsługa Animatora

Podczas pracy budki nad całością zawsze czuwa animator, który służy pomocą oraz zachęca uczestników do szalonej zabawy.

gadżety

Goście dostają do dyspozycji różne gadżety takie jak wąsy, okulary, kapelusze i oraz wiele innych śmiesznych rzeczy, które urozmaicą zdjęcia.

bez ograniczeń

Podczas imprezy uczestnicy robią zdjęcia tyle razy ile chcą, gdyż ich liczba jest nieograniczona w zamówionym czasie danego pakietu.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY LUB MASZ PYTANIA ? SKONTAKTUJ SIĘ  Z NAMI LUB SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ CENOWĄ.

Dodatkowo proponujemy obsługę fotograficzną eventów

bo łącząc usługi zyskujesz

Agencja Fotograficzna Luxmedia:

Zajmuje się kompleksową obsługa fotograficzną z eventów ( ze spotkań, konferencji, imprez firmowych, gal, wydarzeń sportowych, itp.) dla klientów prywatnych, firm bądź jako partner agencji eventowych oraz PR.

 

Przy połączeniu usług proponujemy bardzo korzystne rabaty zarówno na obsługę fotograficzną, jak również na wynajem Fotobudki